Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Z profilaktyką w Klubie Seniora

W piątkowy wieczór, 17 stycznia Klub Seniora z Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, filii DOK w dzielnicy Białobrzegi, podczas comiesięcznego spotkania gościł przedstawicieli Ochotniczej Straży Pożarnej w Białobrzegach. Byli to pani Alicja Puchalska, Wiktoria Pysklak , pan Przemysław Pysklak ,Mateusz Goleski oraz kilkoro członków Młodzieżowej Drużyny OSP. Gościem wieczoru był również kapitan Ernest Lech z Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim. Dzięki uprzejmości strażaków seniorzy dowiedzieli się jakie są objawy zatrucia czadem.

 Spotkanie ze strażakami

Mogli także dowiedzieć się jak postępować z osobami zatrutymi i w jaki sposób udzielać im pierwszej pomocy. Obejrzeli na ten temat krótki film „Czad cichy zabójca”. Na zakończenie kilku ważnych wskazówek udzielił pan kapitan. Zachęcał również do korzystania z czujników czadu, dzięki którym możemy zapobiec nieszczęściu.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij