Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Zabawy karnawałowe - zapraszamy do MCK

Z okazji zbliżającego się karnawału Miejskie Centrum Kultury proponuje dwie tematyczne biesiady: dla mieszkańców oraz dla seniorów.

Biesiada karnawałowa w sycylijskim stylu odbędzie się 10 lutego 2023 r., w godz. 18-21 w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7. W programie: konkursy i zabawa taneczna przy muzyce mechanicznej. Mile widziane będzie przebranie tematyczne.


Biesiada dla seniorów pn. „Ostatkowo-kolorowo” odbędzie się 15 lutego 2023 r., w godz. 16-20 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. W programie: konkursy i tańce przy muzyce DJ Wrony. Mile widziane będzie karnawałowe przebranie.


Bilety do nabycia w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 oraz przez portal biletyna.pl. Więcej informacji znajdziecie na stronie mck-tm.pl. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij