Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

„Zakochaj się w Polsce” - Zakochaj się w Tomaszowie!

W najbliższą niedzielę tj. 15 stycznia o godz. 13.55 w TVP 1 będzie emitowany kolejny odcinek programu „Zakochaj się w Polsce” zatytułowany „Szlakiem Rzeki Pilicy”, poświęcony głównie największym atrakcjom turystycznym Tomaszowa Mazowieckiego.

 Ekipa programu w trakcie jego kręcenia

Ekipa telewizyjna z TVP 1 odwiedziła nasze miasto we wrześniu 2016 roku,  realizując jeden z odcinków nowego wtedy programu "Zakochaj się w Polsce". Kręcony nad środkową Pilicą odcinek, oprócz opactwa w Sulejowie i kościółka św. Idziego w Inowłodzu, poświęcony został głównie Skansenowi Rzeki Pilicy, PTT „Groty Nagórzyckie” i Rezerwatowi Przyrody "Niebieskie Źródła". Redaktor prowadzący, Tomasz Bednarek, znakomity aktor teatralny i filmowy, szerszej publiczności znany z roli Jacka Boreckiego w serialu "Klan", w programie kręconym w Skansenie wcielił się także  w postać młynarza.

 

W 2016 roku Skansen i Groty odwiedziła łącznie rekordowa liczba 78 000 gości

Źródło: Skansen Rzeki Pilicy

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij