Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-10-26

Zbiórka żywności dla schroniskowych zwierzaków

Tomaszowskie schronisko dla bezdomnych zwierząt, jak co roku, zwróciło się z apelem o pomoc w zbiórce produktów żywnościowych dla psów i kotów. By nie stać z boku, nie być obojętnym, Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków w Tomaszowie Maz. organizuje zbiórkę żywności dla schroniskowych zwierzaków.

Obecnie przebywa tam około 145 psów różnej rasy i w różnym wieku, maluchów, dorosłych i nawet bardzo dorosłych wszystkie one czekają na okruch ludzkiej dobroci. Nie zawsze możemy wziąć do domu pieska czy kotka, ale zawsze możemy coś dobrego dla niego zrobić. Uczniowie SP 10 zbierają suchą karmę, kasze, makarony, karmę w puszkach, a także niepotrzebne już w domu koce, kołdry, pledy, a wszystko po to, by zapełnić wygłodniałe brzuszki i dać namiastkę ciepła zwierzętom porzuconym przez człowieka. One przecież nie rozumieją, dlaczego znalazły się w tym miejscu, z dala od swojego pana, za którym nadal tęsknią.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij