Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

 Szanowni Państwo
 Dyrektorzy, Nauczyciele,
 Pracownicy Szkół i Przedszkoli
 w Tomaszowie Mazowieckim

   Dzień Edukacji Narodowej jest wyjątkowym świętem, okazją do wyrażenia wdzięczności za trud kształcenia charakterów, wzbogacania wiedzy oraz rozwijania umiejętności dzieci i młodzieży.

   Z tej okazji składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy realizują i wspierają dzieło edukacji. Dzień ten to święto całej szkolnej społeczności: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, uczniów i ich rodziców. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za zaangażowanie w pracę na rzecz szkół i przedszkoli w naszym mieście, zwłaszcza w czasie naznaczonym nowymi trudnymi doświadczeniami. Wszystkim, którzy pomimo niełatwych wyzwań z entuzjazmem, zapałem i poświęceniem wykonywali swoje obowiązki, przekazuję wyrazy szacunku i uznania.

   Dyrektorom, Nauczycielom, Wychowawcom oraz Pracownikom Administracji i Obsługi życzę wielu powodów do zawodowej satysfakcji, wytrwałości w kształtowaniu postaw młodego pokolenia oraz radości z codziennego uczestniczenia w tworzeniu przyszłej drogi swoich podopiecznych.

   Rodzicom życzę cierpliwości w motywowaniu swoich pociech, natomiast uczniom niesłabnącej motywacji w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

   Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą spokojne, pełne zadowolenia, ale również nadzoru nad edukacją i wychowaniem tych, którzy są nadzieją naszego miasta i narodu.

   Szanowni Państwo,

   wszyscy staramy się sprostać nowym wyzwaniom, pomimo wielu trudności od nas niezależnych. Zostaliśmy zderzeni z wyzwaniem, którego się nie spodziewaliśmy - na pandemię i jej skutki nikt nie był przygotowany. W pokonywaniu tego kryzysu ogromną rolę odgrywa solidarność i wzajemne zrozumienie. Dlatego głęboko wierzę, że ten trudny czas przejdziemy razem, w poczuciu odpowiedzialności za nasze wspólne dobro.

Marcin Witko
Prezydent Miasta
Tomaszowa Mazowieckiego


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij