Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Finał projektu „Kto brzydko pisze, brzydko myśli”

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza na spektakl podsumowujący projekt „Kto brzydko pisze, brzydko myśli”, który odbędzie się 18 czerwca o godzinie 20 w Miejskim Centrum Kultury filii Tkacz, ul. Niebrowska 50.
plakat finałowy


Celem projektu było podniesienie świadomości na temat wagi czystości języka polskiego w kontaktach międzypokoleniowych oraz aktywizacja społeczności lokalnej, zwłaszcza dzieci, młodzieży, seniorów i osób niepełnosprawnych poprzez stworzenie spektaklu.

W ramach projektu odbyły się warsztaty literackie, aktorskie i scenograficzno-techniczne, które przygotowały uczestników merytorycznie do finalnego dzieła i pozwoliły uczestnikom poznać prawdziwą pracę artystyczną.

Podstawę spektaklu stanowić będą opracowane literacko doświadczenia i przeżycia uczestników projektu oraz różne punkty widzenia współczesnego świata postrzegane przez poszczególne grupy społeczne zaangażowane w działania. Spektakl będzie głównie improwizowany, przy współudziale publiczności.

Wstęp wolny.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. 

Źródło: Miejskie Centrum Kultury


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij