Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Koncert Noworoczny już w najbliższy piątek

Orkiestra Symfoniczna Tomaszowa Mazowieckiego – TM Orchestra pod dyrekcją Kamila Wrony wystąpi w Koncercie Noworocznym, który odbędzie się 26 stycznia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 przy ul. św. Antoniego 29. Z muzykami gościnnie zaśpiewa Filip Lato, wokalista i multiinstrumentalista, zwycięzca 9. edycji telewizyjnego programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Początek o godz. 19.W programie koncertu usłyszeć będzie można polskie i światowe przeboje muzyki rozrywkowej, m.in. z repertuaru Czesława Niemena, Zbigniewa Wodeckiego, Skaldów i innych. Nie zabraknie też utworu „100”, który Filip Lato nagrał z zespołem Sound'n'Grace.

Bezpłatne bilety na wydarzenie są do odbioru w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 oraz w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta przy ul. POW 10/16. Liczba miejsc ograniczona.

Na Koncert Noworoczny zapraszają: Marcin Witko – prezydent Tomaszowa Mazowieckiego oraz Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.

Partnerem Strategicznym Orkiestry Symfonicznej – TM Orchestra jest PGE Polska Grupa Energetyczna – Mecenas Kultury.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij