Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


„Tomaszowska Trójka” druga w Polsce

Podsumowanie i wręczenie dyplomów za czołowe miejsca w konkursie „Jesteśmy Cyfrowobezpieczni” zorganizowanym w ramach projektu Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowa odbyło się 15-16 listopada 2018 w Warszawie. Projekt był organizowany od grudnia 2015 roku przez Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” dzięki środkom finansowym Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Celem konkursu było motywowanie szkół do podejmowania działań promujących zasady bezpiecznego korzystania z technologii cyfrowych wśród nauczycieli i uczniów szkół oraz ich rodziców.  Zaangażowanie uczniów i nauczycieli z Trójki w realizację zadań konkursowych  zaowocowało II miejscem w Polsce w kategorii szkół gimnazjalnych. Nagrodą dla uczniów był udział 28 osób (w tym trzech opiekunów) w obozie edukacyjnym, zorganizowanym w wakacje w Tarnowie.  W imieniu społeczności szkolnej dyplom odebrali  nauczyciele (dziś już Szkoły Podstawowej nr 3) Pani Izabela Kolanko i Pan Piotr Kaniewski.
Gratulujemy !

 

Źródło: Piotr Kaniewski


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij