Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

A gdy nadchodzi pora pit-owa, wpisz 1% dla Tomaszowa [WIDEO]

Po raz czwarty w naszym mieście realizowana jest kampania społeczna „A gdy nadchodzi pora pit-owa, wpisz 1% dla Tomaszowa”, To szansa dla każdego z nas, aby włączyć się w działalność społeczną. Kampanię promuje spot.Jak przekazać 1%?

Wybierz organizację z naszego miasta, której chcesz przekazać 1%,
Wpisz nazwę i numer KRS organizacji w rocznym zeznaniu podatkowym,
Złóż zeznanie podatkowe i zapłać podatek.

Jak przekazać 1% w Tomaszowie?

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane przekazaniem 1% dla organizacji z naszego miasta do korzystania z bezpłatnych dyżurów księgowych, które odbywają sę w Urzędzie Miasta (ul. POW 10/16, główny budynek, parter, pokój nr 7). Z inicjatywy Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego i Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, już od 17 lutego 2016 roku w każdą środę do końca okresu rozliczeniowego, w godzinach 15.00 – 17.00, doświadczone księgowe z lokalnych organizacji pozarządowych pomogą wypełnić roczne zeznanie podatkowe i umożliwią dokonanie wyboru celu, na który chcecie przekazać swój 1%.

Wykaz OPP znajduje się w zakładce Strefa Mieszkańca - 1 procent.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij