Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-05-12

Artur Partyka poprowadzi konkurs skoku wzwyż w Gimnazjum nr 7

Konkursu skoku wzwyż w ramach Orlikowej Ligi Mistrzów - Łódzkie 2016 odbędzie się 17 maja w Gimnazjum nr 7. Zawody poprowadzi Artur Partyka, srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Stanach Zjednoczonych w 1996 roku.

Skok wzwyż


Celem zawodów jest aktywizacja dzieci i młodzieży szkolnej w wieku 11-15 lat (rocznik 2005 – 2001) oraz rodziców zawodników do prowadzenia aktywnego, sportowego stylu życia oraz uczenie postaw fair - play.

Uczestnictwo w Lidze jest bezpłatne. Liga adresowana jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Konkurs skoku wzwyż przeprowadzany będzie w dwóch kategoriach wiekowych 11-13 lat (rocznik 2005 – 2003) i 14-15 lat (rocznik 2002 – 2001). Konkurs rozegrany zostanie oddzielnie dla dziewcząt i chłopców. Prawo startu w konkursie mają aktualni uczniowie szkoły, zdrowi, którzy uczestniczą na zajęciach wychowania fizycznego.

W ramach rodzinnego konkursu skoku wzwyż odbywać się będzie również konkurs VIP, w którym startować mogą również rodzice startujących zawodników. W konkursie VIP uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
Listy zawodników można przesyłać na formularz zgłoszeń na adres organizatora pocztą elektroniczną, tradycyjną lub faksem.
Rudzki Klub Sportowy ul. Rudzka 37 93 – 423 Łódź, tel/fax 42 683 25 03 E-mail: sekretariat@rks.org.pl

Istnieje możliwość zgłoszenia w dniu zawodów, w biurze zawodów u organizatora max do 20 minut przed rozpoczęciem konkursu. Organizator zobowiązuje się do przygotowania regulaminu, listy zgłoszeniowej oraz komunikatu końcowego.

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij