Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-10-24

Jubileusze Złotych Godów. Medale dla małżeństw z długim stażem

Sześć tomaszowskich małżeństw z długoletnim stażem zostało w sobotę wyróżnionych na specjalnej uroczystości w Urzędzie Stanu Cywilnego. Specjalne odznaczenia wręczył prezydent Tomaszowa Marcin Witko.

Wśród małżeństw zaproszonych na tę uroczystość, znalazła się jedna para obchodząca 60 rocznicę ślubu. Mowa o Zuzannie i Antonim Sipińskich. Pozostali uczestnicy świętowali 50 rocznice ślubu: Stanisław Gajak z żoną Krystyną, Stanisław Radzimkiewicz z żoną Krystyną, Zdzisław Skoneczny z żoną Zofią, Stefan Wójciak z żoną Ireną, Jan Zdonek z żoną Heleną. Gratulacje wyróżnionym małżeństwom złożył prezydent Tomaszowa Mazowieckiego.

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie jest w kształcie stylizowanej, srebrzonej gwiazdy. Znajduje się na niej napis: "Za długoletnie pożycie małżeńskie". Jest nadawany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij