Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Kolejny projekt w ramach TBO. Jest przetarg na siłownię zewnętrzną

Niebawem rozpocznie się realizacja kolejnego zdania w ramach Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Miasto ogłosiło przetarg w systemie projektuj i buduj na budowę siłowni zewnętrznej na terenie Gimnazjum nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego.

gimnazjum nr 6, teren wokół szkoły


W ramach prac powstanie 5 urządzeń dwustanowiskowych dla młodzieży, dorosłych i seniorów: orbitrek i wioślarz, rower i jeździec, biegacz podwójny, Wyciąg górny i krzesło do wyciskania oraz wyciąg górny i prasa nożna Zamówienie obejmuje również wykonanie stojaków rowerowych na 10 stanowisk. Siłownia powstanie w sąsiedztwie bieżni i boiska wielofunkcyjnego. Powierzchnia do wykorzystania to ok. 600 m2. Cały teren jest ogrodzony i posiada wjazdy od strony ul. Jałowcowej i ul. dr Biernackiego.

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu minie 14 marca. Wykonawca będzie musiał zrealizować zadanie do końca maja 2016 roku.

Przypomnijmy, że projekt budowy siłowni na terenie Gimnazjum nr 6 uzyskał największą liczbę głosów wśród wszystkich projektów lokalnych w III rejonie zamieszkania. Za realizacją tego zdania głosowało 532 mieszkańców. Szacunkowy koszt to 48. 500 zł.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij