Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-03-02

Konkurs recytatorski i monodram Jana Peszka

Przypominamy, że do 8 marca br. można zgłaszać swój udział w eliminacjach powiatowych 61.Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Konkurs przeprowadzony będzie w formie czterech turniejów: recytatorskiego, poezji śpiewanej, teatrów jednego aktora oraz wywiedzione ze słowa. Przesłuchania odbędą się 16 marca br. w Miejskim Centrum Kultury filia Miejski Ośrodek Kultury o godz. 14.00. Karty zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Miejski Ośrodek Kultury ul. Browarna 7, 97-200 Tomaszów Maz. tel./fax: 44 724 53 23, e-mail: kontakt@mok-tm.pl

Regulamin oraz karty uczestnictwa do pobrania na www.mok-tm.pl


Dla wszystkich uczestników, nie lada gratka – BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI (dla pozostałych chętnych organizatorzy przygotowali bilety w cenie 30 zł) na kultowy monodram Jana Peszka pt.: „Scenariusz dla nie istniejącego lecz możliwego aktora instrumentalnego”, który odbędzie się w dniu 16.03.2016 r. o godzinie 18.00 w Sali kina „Włókniarz”.
ZAPRASZAMY I CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA!


Plakat monodramu Jana Peszka

Plakat 61. Ogólnopolskiego Konkursu RecytatorskiegoTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij