Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Konsultacje społeczne projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Miasta Tomaszowa Mazowieckiego

W związku z realizacją zadania w ramach projektu pn. „Tomaszów Mazowiecki – opracowanie dokumentacji w ramach wsparcia rozwoju miast POPT 2014-2020” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014 – 2020, Miasto Tomaszów Mazowiecki, uprzejmie informujemy, że od 05.08.2022 r. do 04.09.2022 r. przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji miasta Tomaszowa Mazowieckiego.

Konsultacje zostaną przeprowadzone w następujących formach:

- zbierania uwag w postaci papierowej poprzez wypełnienie formularza dostępnego w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim lub w postaci elektronicznej dostępnego pod linkiem: https://ankieta.deltapartner.org.pl/tomaszow_maz_formularz_or_i_oz

- spotkania konsultacyjne dla interesariuszy procesu rewitalizacji – w dniu 16 sierpnia 2022 r., o godz. 14 w sali obrad Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckiego.

- przez elektroniczny formularz ankiety: https://ankieta.deltapartner.org.pl/tomaszow_maz_gpr_mieszkancy

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij