Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Mieszkanie TM Plus. Budowa rozpocznie się w 2018 roku

Na przełomie roku zostanie ogłoszony przetarg na budowę lokali mieszkalnych w ramach projektu Mieszkanie TM Plus. Osoby zainteresowane nowymi mieszkaniami przy ul. Barlickiego będą mogły jeszcze złożyć wniosek.

FOTO

Projekt Mieszkanie TM Plus będzie realizowany w dwóch etapach, w celu przyspieszenia realizacji inwestycji. Do pierwszego zakwalifikowało się blisko 90 wnioskodawców. Uczestnicy projektu  zostali bezpośrednio poinformowani o wynikach naboru wniosków.

Jeszcze w tym roku Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego ogłosi drugi nabór wniosków, a na przełomie roku uruchomiona zostanie procedura związana z ogłoszeniem  przetargu na budowę nowych mieszkań przy ul. Barlickiego 18/22.

W ramach projektu Mieszkanie TM Plus, w Tomaszowie Mazowieckim powstanie 138 lokali na wynajem z opcją dojścia do własności już po 10 latach. Będą to mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe i trzypokojowe. Projekt Mieszkanie TM Plus jest dedykowany m.in. osobom, które obawiają się ryzyka związanego z zaciągnięciem wieloletniego kredytu. Regulamin opracowano na podstawie ankiet złożonych przez mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego. Do magistratu wpłynęło ich ponad 300.

Projekt Mieszkanie TM Plus jest realizowany przez Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. pod patronatem prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko.

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij