Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-05-06

Od poniedziałku objazdy dla linii nr 3 i 19

W związku z rozpoczęciem realizowanej przez powiat tomaszowski przebudowy skrzyżowania ulic Legionów i Farbiarskiej, od poniedziałku (9 maja) zmienią się trasy linii nr 3 i 19 MZK.

Linia nr 3

Linia Nr 3
– zawiesza się obsługę przystanków: Farbiarska-Legionów i Farbiarska-działki. Obowiązuje modyfikacja trasy przejazdu poprzez skierowanie linii ulicami: Fabryczną i gen. J. Bema zamiast ulicą Farbiarską. Na objeździe obowiązują przystanki przy ulicy gen. J. Bema. Kurs linii Nr 3 godz.: 14:36 z św. Antoniego, skrócony do przystanku Mościckiego –Urząd Miasta.

Linia Nr 19 – zawiesza się obsługę przystanków: przy alei Piłsudskiego i ulicy Legionów i dla większości kursów przystanki przy pl. Kościuszki. Objazd dla kursów w relacji: Mościckiego – pl. Kościuszki – Zawadzka obowiązuje ulicami: Mościckiego i Barlickiego (trasa objazdu obowiązuje dla obu kierunków jazdy). Przy ulicy Barlickiego usytuowane zostaną dodatkowe przystanki: Barlickiego-Legionów, Barlickiego-Szeroka oraz jednostronny Barlickiego Warszawska. Z przystanku pl. Kościuszki 03/Centrum, czyli z drugiego przystanku przy Panoramie (kierunek odjazdu odwrotny w stosunku do stałych kursów w kierunku Zawadzkiej) odbywać się będą tylko trzy kursy w dni powszednie: - z godz.: 5:29 – kurs do Świńska oraz kurs z godz. 6:25 do Chorzęcina. Dla kierunku pl. Kościuszki –Wąwał z dotychczasowego przystanku pl. Kościuszki 02-centrum będzie odbywał się tylko kurs z godz.: 14:50 w dni powszednie, dla pozostałych kursów najbliższy przystanek: Mościckiego-Urząd Gminy. 

Faktyczne zamknięcie dla ruchu remontowanego skrzyżowania w poniedziałek od ok.  godz.: 7. Przepraszamy za utrudnienia.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij