Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Uwaga! Awaria sieci ciepłowniczej

Zakład Gospodarki Ciepłowniczej w Tomaszowie Mazowieckim informuje o wystąpieniu awarii na sieci ciepłowniczej. Jej skutki ‒  brak ciepłej wody oraz centralnego ogrzewania ‒ mogą odczuwać odbiorcy w rejonie ulic: Słowackiego, Krzyżowa, Grunwaldzka i Zgorzelicka.  

Obecnie trwają intensywne prace w celu jak najszybszego usunięcia awarii.

Jednocześnie przypominamy, że dziś (14 lutego) ZGC przeprowadza próbę szczelności instalacji grzewczej. Do wody technologicznej będącej w obiegu zamkniętym, krążącej między ciepłownią a wymiennikami ciepła, będzie dozowany barwnik o nazwie fluoresceina, który barwi wodę na kolor żółtozielony. W przypadku nieszczelności instalacji może on pojawić się w wodzie ciepłej u odbiorców.

Informacje o zabarwieniu wody należy przekazywać do Wydziału Produkcji Ciepła w Zakładzie Gospodarki Ciepłowniczej w Tomaszowie Maz. przy ul. Wierzbowej 136, tel. 44 723-80-80.

Pamiętajmy też, że ciepła woda nie może być używana do spożycia.

Źródło: ZGC


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij